CZEŚĆ, jestem Agnieszka.

Prywatnie mama Bruna i miłośniczka podróży. Zawodowo pomysłowa/nieugięta/doświadczona architektka wnętrz oraz project manager.​

Marker Studio architektura wnętrz Poznań Agnieszka Przewoźna

Jak tu się znalazłam?

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Kierunek Architektury Wnętrz oraz Designu nauczył mnie kreatywności. Swoje pierwsze kroki jako projektant asystent stawiałam w poznańskich biurach, gdzie poza kreatywnością uczyłam się dyscypliny, zaangażowania oraz produktu. To było jeszcze na studiach. 10 lat temu postanowiłam rozpocząć pracę na własny rachunek. Zaowocowało to w 2013 roku powstaniem Marker Studio, pod szyldem którego tworzę do dzisiaj.

Jestem laureatka konkursów organizowanych przez Siemens, Barlinek oraz Łódź Design.

Co jest ważne?

W swojej pracy stawiam na funkcjonalność i ergonomię. Łączę ze sobą te rzeczy wraz z inspiracjami klientów, aby każde wnętrze było odpowiednio skrojone dla konkretnego Inwestora. U mnie nie znajdziesz dwóch takich samych projektów. Angażuję się w każdy projekt, aby stworzyć coś, co będzie na lata. Wyznaję zasadę, że mniej znaczy więcej. Mam kilka swoich tajnych recept na estetyczne wnętrza. Edukuję się cały czas aby być na bieżąco z nowinkami technologicznymi oraz produktowymi. Znajomość techniczna pozwala mi stworzyć projekty możliwe do zrealizowania. Tworzę także innowacyjne rozwiązania i pomysłowe detale, które ułatwiają funkcjonowanie. W moich projektach znajdziecie zatem balans pomiędzy tym co ważne, a tym co piękne. 

Wnętrza, które kocham to wnętrza nowoczesne, minimalistyczny oraz japandi. Chętnie używam trwałych oraz naturalnych materiałów. Jakość jest dla mnie bardzo ważna. W życiu i w pracy nie akceptuję półśrodków. 

Dlaczego warto WYBRAĆ MNIE?

Przez lata zdobyłam doświadczenie nie tylko na płaszczyźnie projektowej. Przede wszystkim mam doświadczenie budowlane z pracy na żywym organizmie. Lata spędziłam na budowach oraz podczas remontów. Dało mi to niesamowite lekcje aby stać się project menagerem twojej inwestycji pod klucz. Z łatwością przychodzi mi zarządzanie projektami dzięki czemu Inwestorzy mogą odetchnąć. 

Tworzę wnętrza z pasją. Kreuję piękno zamknięte w ścianach. Ograniczają mnie tylko budżety. Zaufało mi już ponad 200 klientów, możesz zaufać i Ty.

Moja misja...

Mam takie swoje wewnętrzne poczucie misji. Chcę nie tylko wykonywać i realizować swoje projekty. Chcę edukować osoby ze mną współpracujące co jest ważne, co zmienia na lepsze, w co warto zainwestować. Obecny konsumpcjonizm chcę aby posłużył w realizowaniu wnętrz trwałych. Aby we wnętrzach pojawiały się produkty z historią, duszą, o niezwykłej i trwałej jakości. Projekty spod mojej ręki mają być ponadczasowe. Nie sztuką jest stworzyć wnętrze na rok dwa, sztuką jest stworzenie i zrealizowanie takiej inwestycji, która przez lata będzie cieszyć jego mieszkańców. Wnętrze może starzeć się jak dobre wino. Wnętrze jest inwestycją, a ja tą Inwestycję zamienię w twój dom, oazę spokoju. 

Czy jesteś moim
następnym klientem?

… to zdecydowanie jesteś moim klientem.

Do zobaczenia na spotkaniu
 
Agnieszka Przewoźna
właściciel oraz założyciel Marker Studio