NJ JEŻYCE POZNAŃ

Praca z Inwestorem z projektu NJ JEŻYCE POZNAŃ APARTAMENT to była sama przyjemność. Założenia były bardzo konkretne, a wytyczne na każdym etapie tak samo. Prace zarówno projektowe jak i realizacja „pod klucz” szła bardzo sprawnie. Mieszkanie miało zostać pozbawione zbędnych bibelotów ponieważ głównie chodziło o funkcjonalność. Inwestor zwrócił także uwagę na kilka detali oraz szczegółów z życia. Jedną z wytycznych było też zaprojektowanie miejsca na rower- wtedy narodził się pomysł, że rower stanie się akcentem i głównym elementem dekoracyjnym ściany telewizyjnej. Pierwszy raz minimalizm w ustach klienta był faktycznie minimalizmem. 

Apartament NJ JEŻYCE POZNAŃ był projektowany dobre kilka lat temu, ale dobór wysokiej jakości płytek, drewna i materiałów meblowych o ponadczasowym wzorze sprawił, że wnętrze wydaje się jakby było zaprojektowane wczoraj. 

W projekcie oraz w samej realizacji znalazły miejsce prawdziwe smaczki polskiego, włoskiego oraz francuskiego designu.

Na całej inwestycji zaprojektowano meble pod zamówienie. Wykonane zostały przez naszego stolarza z niezwykłą dbałością o detal. Niesamowite dwa stolarskie rozwiązania zostały zastosowane w łazience- jest to niewidoczna dla zwykłego odbiorcy rewizja do toalety oraz kratka wentylacyjna na dekoracyjnym panelu składającym się z lameli. 

Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy niesamowite rozwiązania w kuchni. Blat z nowoczesnego materiału jakim jest kompakt niesamowicie zgrał się ze ścianą z salonu i płytkami w łazience. Dzięki takim technikom projektowania wnętrz apartament jest spójny.

 

 

Lokalizacja  Poznań
Metraż  65 m2                                              Kategoria  Projekt/Realizacja

Projekt  2019
Realizacja  202

Więcej projektów zobacz tutaj: https://markerstudio.pl/projekty/